Bodrum un başka yüzü

 

Image Alt

Hakkımızda

Bodrumun bir başka yüzü

o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus viverra efficitur odio. Cras molestie congue risus quis consectetur. Nunc malesuada hendrerit suscipit. Maecenas ultricies felis id ornare aliquet. Donec vel aliquam nisl. Morbi vel feugiat risus. Fusce vel rutrum odio. In id libero dictum quis nec leo duis

It’s time to go social. We’ll make it simple.

Yalıkavak’ın kalbinde, mandalina ağaçlarının gölgesinde saklı bir cennet olan Asmalı Çardak, size unutulmaz bir kahvaltı deneyimi sunuyor. Geleneksel Türk kahvaltısının en taze ve lezzetli ürünlerini özenle seçerek hazırladığımız soframızda, güne doğanın huzuruyla başlamanın keyfini yaşayacaksınız.

Asmalı Çardak’ı Özel Yapan Nedir?

Doğallık: Bahçemizde yetişen organik sebzeler, yöresel çiftliklerden gelen taze yumurtalar ve ev yapımı reçellerimizle sofranızda doğallığı hissedeceksiniz.
Geleneksel Lezzetler: Anne eli değmiş gibi özenle hazırlanan böreklerimiz, gözlemelerimiz ve sıcak pidelerimizle geleneksel Türk kahvaltısının tadına varacaksınız.
Huzurlu Atmosfer: Mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz manzaramız eşliğinde, kuş sesleri ve hafif bir esintiyle güne huzurla başlayacaksınız.
Samimi Hizmet: Güler yüzlü personelimiz ve sıcak ortamımızla kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Unutulmaz Bir Kahvaltı Deneyimi İçin Sizi Asmalı Çardak’a Bekliyoruz!

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir kahvaltı yapmak, özel günlerinizi kutlamak veya sadece güne huzurla başlamak için Asmalı Çardak’ın eşsiz atmosferinde buluşalım. Rezervasyon ve detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Asmalı Çardak: Doğayla iç içe, lezzetle dolu bir kahvaltı deneyimi…